3D stoly

Na facebookové stránce 3D stoly MT lze koupit desítky různých „3D stolů“. Vše spojuje poctivý kolotočářský design a jednotná cena 310 € za rozkládací stůl a 6 židliček.

Citace

3D stoly MT

3D stôl a 6 stoličiek. tel: 0919351530, Materiál drevo, kov, sklo a koženka. Cena 310€. Rozmer: pri zložení 130x80 po rozložení 170x80cm. Po dohode robime rozvoz po celom Slovensku.

Galerie

  1. Byli u nás teď se stolem levanduli a musím říct ze nemají ani plánek na stůl a nic jelikož vše dělají sami a ne přes Turky ! Nerozumí cizi řeči natož turecky a jsou romského původu . Stůl jsou ochotni dovézt až do Vídně a moc Vám toho napovídají …Každý rozumný a zkušený člověk pozná ze ten materiál atd není to co si myslíte ! Čekali jsme skoro 4 měsíce …. koupy levné věci seženou desku nahoru a dřevo není ani nalakovane . Řeknou jak se to dá dohromady a nebo za 50€ Vám to daji samozřejmě do kupy sami . Poznám turecké věci jelikož ziju mezi Turky a cizinci . Dále chtějí rozjet i povlečení , vše koupy levné a sami by chtěli tolik peněz které ani neodpovídají produktu a ta komunikace přes fb a osobně je strašná !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *